آیا می توانم از مستمری ناجا و تامین اجتماعی استفاده کنم ؟

 با سلام و وقت بخیر ! بنده به مدت ۱۷ سال در ناجا خدمت کردم و به علت غیبت بیش از ۶ماه اخراج شدم . از سال ۱۳۹۳ به خانواده من سه پنجم حقوق مستمری و دفترچه درمانی نیروهای مسلح تعلق گرفت و  خودم  نه حقوق دارم نه دفترچه درمانی ؟!  آیا اگر در بیمه تامین اجتماعی حق بیمه بدهم زمان بازنشستگی من حقوق مستمری خانواده ام که از نیروهای مسلح   سه پنجم  حقوق می گیرند قطع نمی شود ؟ حقوق مستمری خانواده من بابت ۱۷ سال  خدمت من در ناجا است و سابقه بیمه من در ناجا به تامین اجتماعی قابل انتقال نیست . با سپاس فراوان و تشکر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نه ؟ اگر خودتان حق بیمه در تامین اجتماعی پرداخت کنید و بازنشسته بشوید و حقوق‌بگیر باشید دیگر حقوقی به خانواده‌ تان تعلق نمی گیرد . تا آنها وابسته به شما هستند و شما شاغل هستید و حقوق‌بگیر می باشید . وقتی برای خانواده شما فراهم شده است که شما اخراج شده اید و حقوقی برای شما تعیین نشده است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر