آیا می توانم از مستمری ناجا و تامین اجتماعی استفاده کنم ؟

 با سلام و وقت بخیر ! بنده به مدت ۱۷ سال در ناجا خدمت کردم و به علت غیبت بیش از ۶ماه اخراج شدم . از سال ۱۳۹۳ به خانواده من سه پنجم حقوق مستمری و دفترچه درمانی نیروهای مسلح تعلق گرفت و  خودم  نه حقوق دارم نه دفترچه درمانی ؟!  آیا اگر در بیمه تامین اجتماعی حق بیمه بدهم زمان بازنشستگی من حقوق مستمری خانواده ام که از نیروهای مسلح   سه پنجم  حقوق می گیرند قطع نمی شود ؟ حقوق مستمری خانواده من بابت ۱۷ سال  خدمت من در ناجا است و سابقه بیمه من در ناجا به تامین اجتماعی قابل انتقال نیست . با سپاس فراوان و تشکر ؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که نه ؟ اگر خودتان حق بیمه در تامین اجتماعی پرداخت کنید و بازنشسته بشوید و حقوق‌بگیر باشید دیگر حقوقی به خانواده‌ تان تعلق نمی گیرد . تا آنها وابسته به شما هستند و شما شاغل هستید و حقوق‌بگیر می باشید . وقتی برای خانواده شما فراهم شده است که شما اخراج شده اید و حقوقی برای شما تعیین نشده است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

حقوق ازکارافتادگی 1400

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر