محاسبه دیه بند انگشت به نرخ دیه سال 1401

 با سلام  خواستم ببینم دیه یه بند انگشت دومی دست راست چقدر هستش و دیه از طریق بیمه مسئولیت کار فرما بیشتر است یا شکایت کنم ممنون میشم جواب بدهید؟ کارفرمای من تمام هزینه بیمارستان را پرداخت کرده است. استراحت پزشکی زده ۴۵ روز استراحت تو صحبت هایی که امروز میزدن گفتن ما بیمه ای داریم به نام بیمه مسولیت. خواستم محبت کنید منو راهنمای کنید که چکار کنم از طریق همین بیمه مسئولیت پیش برم یا شکایت کنم. ازتون ممنون میشم خسته هم نباشید خدا خیرت بده بزرگوار؟

دیه یک بند انگشت یک سوم دیه کامل است معادل ۲۰ میلیون تومان. معمولا اگر شکایت کنید دیه بیشتری می گیرید و بیمه‌های مسئولیت مبلغ کمتری بابت دیه پرداخت می‌کنند و به نظر من با توجه به اینکه در آن محیط کار میکنید از کارفرما شکایت نکنید و از طریق بیمه مسئولیت اقدام نمایید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر