اعتراض به رای پزشکی قانونی در سال 1401

 بنده تصادف کردم. شکستگی مچ پا، استخوان نازک نی و درشت نی و پارگی رباط هم داشتم. ولی در نظریه اولیه پزشکی قانونی چیزی در مورد پارگی رباط ذکر نشده باید چکار بکنم ؟

بستگی دارد پرونده تان در کدام مرحله باشد. اگر پرونده تان برای تعیین رای هنوز به دادگاه ارسال نشده باشد موضوع را به دادیاری مربوطه توضیح دهید و نامه اعتراضی از دادیار بگیرید و به پزشکی قانونی مراجعه کنید تا پرونده تان را برای بررسی مجدد به کمیسیون پزشکی قانونی ارجاع دهند. اما اگر پرونده تان به دادگاه ارجاع شده باشند هم می‌توانید از قاضی نامه ای بگیرید و باز هم با نامه قاضی پرونده تان برای بررسی مجدد بعد از ثبت اعتراض به پزشکی قانونی و کمیسیون مربوطه ارجاع می‌شود. اگر قاضی رای را داده باشد دیگر نمی توان کاری کرد و تنها راهی که دارید این است که به رای مربوطه اعتراض بزنید تا پرونده در شعبه تجدید نظر دادگاه عمومی یا کیفری مورد بررسی قرار گیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر