اعتراض به رای پزشکی قانونی در سال 1401

 بنده تصادف کردم. شکستگی مچ پا، استخوان نازک نی و درشت نی و پارگی رباط هم داشتم. ولی در نظریه اولیه پزشکی قانونی چیزی در مورد پارگی رباط ذکر نشده باید چکار بکنم ؟

بستگی دارد پرونده تان در کدام مرحله باشد. اگر پرونده تان برای تعیین رای هنوز به دادگاه ارسال نشده باشد موضوع را به دادیاری مربوطه توضیح دهید و نامه اعتراضی از دادیار بگیرید و به پزشکی قانونی مراجعه کنید تا پرونده تان را برای بررسی مجدد به کمیسیون پزشکی قانونی ارجاع دهند. اما اگر پرونده تان به دادگاه ارجاع شده باشند هم می‌توانید از قاضی نامه ای بگیرید و باز هم با نامه قاضی پرونده تان برای بررسی مجدد بعد از ثبت اعتراض به پزشکی قانونی و کمیسیون مربوطه ارجاع می‌شود. اگر قاضی رای را داده باشد دیگر نمی توان کاری کرد و تنها راهی که دارید این است که به رای مربوطه اعتراض بزنید تا پرونده در شعبه تجدید نظر دادگاه عمومی یا کیفری مورد بررسی قرار گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر