محاسبه افت قیمت خودروی تیبا 2 به علت تصادف

 سلام!من یک تیبا صندوقدار دوگانه دستی مدل ۹۶ دارم. تعویض اتاق شده، نصف کاپوت جلو رنگ شده ، نصف گلگیر جلو سمت راست رنگ شده ، روکش فلزی در سمت شاگرد تعویض و رنگ شده ، نصف بیشتر در عقب سمت راست رنگ شده ، گلگیر عقب سمت راست به اندازه ی کف دست رنگ و ب اندازه ۲۰ سانت صافکاری شده است. میخواستم بدونم الان چه قیمتی میشه گذاشت روش؟! ممنون؟ 

الان من از نظر کارشناسی دادگستری میتونم خدمتتون بگم چونکه کارشناسی دادگستری با کارشناسی تو بازار کمی متفاوته! فرض کنید  تیبای صندوق دار دوگانه مدل ۹۶ سالم داریم. قیمتش هر مبلغی هست مثلاً ۲۰۰ میلیون این درصد هایی که میگم ازش کم میشه! حدود ۳۰ درصد کم میشه بابت افت قیمتی مواردی که فرمودید یعنی از نظر کارشناس دادگستری یعنی ۳۰ درصد قیمتش با توجه به آسیب هایی که دیده کاهش پیدا میکند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر