آیا بابت طول درمان دیه تعلق می گیرد ؟

 سلام خسته نباشید ! من تصادف کردم و پایم شکسته بود . اولین بار رفتم پزشک قانونی معاینه کرد گفت برو 3 ماه دیگه برای معاینه مجدد بیا ! بعد سه ماه رفتم گفتم برو۲ماه دیگه بیا ! اگه هر بار که وقت معاینه مجدد میدهد تاثیر بر مبلغ دیه داره بعد دو ماه برم نه اگه تاثیری بر مبلغ دیه و افزایش مبلغ دیه نداره برم انصراف از معاینه مجدد بدهم نامه قطعی شو بدهد . و آیا من که 3 ماه پام پلاتین بود و کار نمی کردم میتونم واسه اونم مبلغی به عنوان دوره استراحت پزشکی دریافت کنم؟  

بابت طول درمان دیه به شما تعلق نمی گیرد . این که به شما وقت مجدد می دهد برای این است که می‌خواهد بداند آسیب شما به صورت  بدون عیب درمان شده است یا با عیب . معمولا اگر با عیب درمان شود دو درصد دیه بیشتر تعلق می گیرد که خودش مبلغی می شود . بابت ایامی که کار نمیکنید چیزی به عنوان استراحت پزشکی نمی توانید دریافت کنید ولی میتوانید از مقصر حادثه شکایت کنید که هزینه درمان شما و یا هزینه بیمه بیکاری شما را پرداخت کند و تصمیم گیری در این مورد با قاضی می باشد .


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر