حقوق بازنشستگی بیمه کشاورزی

 ببخشید یک سوال دیگه دارم ؟ من نزدیک به ۱۱ سال بیمه کشاورزی میدهم . بجز ۲ سال خدمتم اگر در بیام برم سرکار  تو شرکتی دوباره برگردم مثل الان که هستم ماهی ۱۵۰ میدم میگیرن یا جدید میگرن ماه ۷۵۰ ؟ چون به گوشم رسید اونای که قبله سال ۱۳۹۴ بود کمک هزینه دولت هستن ولی جدید دیگه نیستن مرسی ویک سوال دیگم این بود که تمام بشه بیمه بیمه خوبی هست پول خوبی بهم میدن اینقدر مثلا زحمت بکشم تا ۳۰ سوال واقعا این سوال فشاری رو اعصابم کسی درست راهنمایم نمیکند. بازم مرسی که صبورانه به این سوال بند جوابگو هستند با سپاس فراوان ! دادش اگر برای این سوال باید هزینه بپردازم بگو در خدمت باشیم ؟

اگه بیمه تان قطع بشه بخواهید دوباره بیمه بشی کمک هزینه دولت نمی گیرید بنابراین سعی کنید این کار را نکنید .  معمولا حداقل حقوق اعلامی دولت برای هر سال است مثلاً سال دولت حقوق را ۵ میلیون تومان اعلام کرده است و البته هنوز اجرایی نشده است ولی اجرا می شود تقریباً همینقدر است.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر