شکایت بابت دیه از کارفرما

 با سلام ! من خانمی هستم ۴۷ ساله !  در حین کار از روی چهارپایه فلزی افتادم اما به پزشکی مراجعه نکردم . درد رو تحمل کردم  گفتم کوفتگی هست خوب میشه اما بعد از یک سال و نیم مراجعه به طب های خانگی رفتم گفت دستتون در رفت . جا انداخت به مبلغ ۶۰۰هزار تومان .بعد ۲هفته دیدم درد شدید دارم رفتم متخصص کتف شانه ام ار ای گرفتم گفت ربط دست با تاندون دستتان آسیب زیادی دیده است . باید جراحی باشه رفتم کارفرما مبلغ ۱۶ میلیون برای منگنه دستم داد اما ما بقیه رو نه ؟ حالا میگه دیگه من هزینه ای پرداخت نمی کنم در صورتی من هزینه یک شب بستری جراحی ۲۰میلیون شده است . حالا  تکلیف من چیست لطفا راهنمای کنید ممنونم ؟ 

شما باید دو کار انجام دهید یک بابت دیه از ایشان شکایت کنید تا میزان دیه حادثه ای که دارید در صورتی که ایشان مقصر تشخیص داده شود یا درصدی از تقصیر بر عهده ایشان باشد توسط ایشان پرداخت شود . ۲ بابت هزینه های درمانی از ایشان شکایت کنید که با توجه به درصد تقصیر شان باید پرداخت کنند  .درصد تخصیص توسط کارشناس اداره کار تعیین می شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر