شکایت بابت دیه از کارفرما

 با سلام ! من خانمی هستم ۴۷ ساله !  در حین کار از روی چهارپایه فلزی افتادم اما به پزشکی مراجعه نکردم . درد رو تحمل کردم  گفتم کوفتگی هست خوب میشه اما بعد از یک سال و نیم مراجعه به طب های خانگی رفتم گفت دستتون در رفت . جا انداخت به مبلغ ۶۰۰هزار تومان .بعد ۲هفته دیدم درد شدید دارم رفتم متخصص کتف شانه ام ار ای گرفتم گفت ربط دست با تاندون دستتان آسیب زیادی دیده است . باید جراحی باشه رفتم کارفرما مبلغ ۱۶ میلیون برای منگنه دستم داد اما ما بقیه رو نه ؟ حالا میگه دیگه من هزینه ای پرداخت نمی کنم در صورتی من هزینه یک شب بستری جراحی ۲۰میلیون شده است . حالا  تکلیف من چیست لطفا راهنمای کنید ممنونم ؟ 

شما باید دو کار انجام دهید یک بابت دیه از ایشان شکایت کنید تا میزان دیه حادثه ای که دارید در صورتی که ایشان مقصر تشخیص داده شود یا درصدی از تقصیر بر عهده ایشان باشد توسط ایشان پرداخت شود . ۲ بابت هزینه های درمانی از ایشان شکایت کنید که با توجه به درصد تقصیر شان باید پرداخت کنند  .درصد تخصیص توسط کارشناس اداره کار تعیین می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر