استفاده همزمان از مستمری پدر و بیمه پردازی شخصی

 با سلام ! من مدت 10 سال بیمه قالیبافی پرداخت کرده ام. اما حالا میخواهم بیمه ام را قطع کرده و تبدیل به بیمه زنان خانه دار کنم:میخوام ببینم میتونم برگردم تحت بیمه پدرم (پدرم فوت کرده ولی مادرم در قید حیات اند و مستمری دریافت میکنند و خودم هم مجردم) .یعنی بیمه زنان خانه دار را رد کنم ولی دفترچه درمانی ام تحت بیمه پدرم باشه بدون اینکه حقوقم را از مادرم جدا کنم. اگر حقوقم را از مادرم جدا کنم چند درصد از مستمری به من میرسه. و از چه مزایایی دیگری بهره مند میشم مثل بیمه تکمیلی و ...؟

می توانیم به بیمه پدرتان برگردید و دفترچه‌های درمانی ایشان را داشته باشید. البته با بیمه زنان خانه دار نه با بیمه قالی بافی. یک سوم حقوق به شما می رسد و دو سوم به مادرتان.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر