آیا به کارگاه خانوادگی مشاغل سخت و زیان آور تعلق می گیرد؟

 سلام ! وققتان بخیر! یک سوال در مورد کارگاه های خانوادگی داشتم. لطف میفرمایید اگر پاسخ دهید؟ پدر بنده حدود ۲۴ سال سابقه بیمه در کارگاه خانوادگی دارد که توسط پدربزرگم انجام شده و کارگاه خانوادگی بوده و اعضای دیگر خانواده نبودند و از طرفی جز مشاغل سخت هم محسوب می شود ولی اداره کار گفتند سختی کار به شما تعلق نمی گیرد و باید به سن ۵۰ سال برسید تا بتوانید بازنشست شوید. ، آیا امکان دارد یک نفر عضو جدید به کارگاه اضافه شود و کارگاه از حالت خانوادگی خارج شود و پدر بنده تقاضای بازنشستگی بدهد با ۲۴ سال سابقه؟

نه متاسفانه! اگر فرد جدید به کارگاه اضافه شود سابقه سخت و زیان آور فقط از زمانی حساب می شود که عضو جدید به کارگاه اضافه شده است. بابت سالهای قبل محاسبه نمی شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر