شکایت برای برقراری مجدد بیمه بیکاری به دیوان عدالت اداری

 سلام وقت بخیر! بنده حدود۵ ماه پیش از کارخانه اخراج شدم بعلت نبود مواد اولیه. بیمه بیکاری ۲۵ ماه برایم در نظر گرفت. در همین احوال خودرو بنده دچار ۳۰میلیون هزینه دستم گذاشت.مجبور شدم بخاطر جبران خسارت  به لوازم یدکی یک دوست بروم و برای جبران خسارت در مغازه ایشون مشغول شوم. بیمه بیکاری من با عکسی که ازم گرفتند قطع شده است. تجدید نظر هم دادم قطع شده است . الان ۱ماهی هست راننده اسنپ هستم .الان من چکار کنم ؟ والا نمیتونستم بدون پیک برای مکانیک و لوازم یدکی حسابم را تسویه کنم . الان اگر بخواهم بیمه ام متصل شود چه کار کنم ؟ ظاهرا از اول اردیبهشت قطع شده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

تنها راهی که داری شکایت به دیوان عدالت اداری است که نتیجه اش ۵۰۵۰ است با این حال به نظر من ارزش شکایت دارد. بدهید یک کارشناس خوب برای تان شکایت تان را بنویسد . در دیوان عدالت اداری ثبت نام کنید. احتمال دارد نتیجه آن بین سه ماه تا ۶ ماه دیگر بیاید کارتان درست شود . راه دیگری ندارد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر