شکایت برای برقراری مجدد بیمه بیکاری به دیوان عدالت اداری

 سلام وقت بخیر! بنده حدود۵ ماه پیش از کارخانه اخراج شدم بعلت نبود مواد اولیه. بیمه بیکاری ۲۵ ماه برایم در نظر گرفت. در همین احوال خودرو بنده دچار ۳۰میلیون هزینه دستم گذاشت.مجبور شدم بخاطر جبران خسارت  به لوازم یدکی یک دوست بروم و برای جبران خسارت در مغازه ایشون مشغول شوم. بیمه بیکاری من با عکسی که ازم گرفتند قطع شده است. تجدید نظر هم دادم قطع شده است . الان ۱ماهی هست راننده اسنپ هستم .الان من چکار کنم ؟ والا نمیتونستم بدون پیک برای مکانیک و لوازم یدکی حسابم را تسویه کنم . الان اگر بخواهم بیمه ام متصل شود چه کار کنم ؟ ظاهرا از اول اردیبهشت قطع شده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ؟

تنها راهی که داری شکایت به دیوان عدالت اداری است که نتیجه اش ۵۰۵۰ است با این حال به نظر من ارزش شکایت دارد. بدهید یک کارشناس خوب برای تان شکایت تان را بنویسد . در دیوان عدالت اداری ثبت نام کنید. احتمال دارد نتیجه آن بین سه ماه تا ۶ ماه دیگر بیاید کارتان درست شود . راه دیگری ندارد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان تلگرام با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر