شکایت برای دریافت بیمه بیکاری به دیوان عدالت اداری

 با سلام ! بنده از سال 1384 تا سال 1399 در شرکت بورس مشغول به کار بودم . در مورخ 12 شش 1399 من به مرخصی رفتم و مدیر مربوطه هیچ نیروی جایگزین نکرد که با اعتراض همکاران روبه رو شد . به علت نظافت همکاران گزارش کردند به خود شرکت تو تهران من را اداری احضار کرده اند . من مرخصی بودم . بعد از مرخصی معرفی کردم خودم را ؟! منو به عنوان بی نظمی و نافرمانی اخراج کردند ومن به اداره کار برای بیمه بیکاری مراجعه کردم .

در همین حین بابام فوت کرد . نتوانستم در شورای حل اختلاف شرکت کنم و رای را به کارفرما دادند و بیمه بیکاری بهم ندادند. درصورتیکه با بیمه من هنوز قراردادم تموم نشده است . دیگه پیگیرش نشدم . الان نیاز به پول بیمه بیکاری دارم .آیا میتوانم اقدام کنم بگیرم یا نه ؟  راهنمایی کنید ممنون میشم ؟

الان بیشتر از یک ماه از بیکاری تان می گذرد و دیگر از طریق اداره کار نمی توانید اقدام کنید و اگر هم اقدام کنید تامین اجتماعی چنین حکمی را قبول نخواهد کرد . تنها راهی که دارید این است که دادخواست مناسبی برای دیوان عدالت اداری بنویسید و از طریق رای دیوان عدالت اداری بتوانید بیمه بیکاری بگیرید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

محاسبه دیه شکستگی انگشتان پا

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر