تامین اجتماعی رای سختی کار را قبول نمی کند؟!

 سلام! من کارگر فنی تعمیرات دستگاه برای  پیمانکاری در شرکت ریخته گری مشغول بکار بودم. مدت کارم ۳ سال بود ولی کارگر ساده در بیمه رد کرده و کمیته بدوی اداره کار سختی کار من رو تایید کرده ولی بیمه تامین اجتماعی عنوان شغلی من رو تایید نکرده و من هیچ مدرکی از پیمانکار ندارم. آیا میشه از شرکت ریخته گری من یک مدرک پیدا کنم که من در آن شرکت کارگر فنی تعمیرات بودم؟

شما هر مدرکی  هم ارائه کنید تامین اجتماعی دیگر قبول نمی کند . تنها راهی که دارید این است که بعد از این که رای شما توسط تامین اجتماعی تایید نشد  به دیوان عدالت اداری شکایت کنید و بعد از گرفتن رای مثبت از دیوان عدالت اداری تامین اجتماعی رای شما را قبول میکند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر