پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی در خارج از دوره زمانی

 سلام وقت بخیر! سوال : اگر برای پرداخت برگه بیمه اینترنتی پیغام خارج از محدوده پرداختی درج بشه ممکنه قرارداد بیمه باطل شده باشه ؟ مهلت پرداخت تا تاریخ ۱۴۰۰/۴/۱ بوده که پرداخت ما در ساعت ۲۳:۳۰ تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۰از طریق سایت بیمه با شناسه پرداخت ، پرداخت شده و پیام تاییدیه پرداخت هم پیامک شده است. اگه به شعبه مراجعه کنم امکانش هست برام درستش کنن یا این قرارداد باطل شده یا باید قرارداد جدید تنظیم کنم؟ بیمه مربوطه از نوع اختیاری و آزاد می باشد؟

با سلام! احتمالاً قرارداد شما باطل شده است. به شعبه مراجعه کنید و درخواست دهید که پرداخت حق بیمه تان را قبول کنند. احتمال آن را ضعیف می دانم ولی مراجعه کنید. اگر قرارداد باطل شده باشد حق بیمه دوره آخر برایتان محاسبه نمی شود و مبلغی که پرداخت کردید به حساب بستانکار شما در تامین اجتماعی ذخیره می شود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر