درخواست ازکارافتادگی به علت اختلال دو قطبی

 صبحتون بخیر! من یک برادر دارم ۳۰ سالشونه و حدود ۶ سال بیمه دارند توی کارخانه فولاد کار می کردند.متاسفانه دچار بیماری شدن بیماری دوقطبی! تا الان دوبار سابقه ی بستری در بیمارستان را دارند که به علت حال بد در کارخانه و درگیری با دوستش اخراج شد. پزشکشون بهشون گفته شما دیگه نمیتونی کار کنی و واقعا هم شرایطشو رو نداره که کار کنه؟! حالا میخواستم ببینم آیا از نظر بیمه شامل از کار افتادگی میشه ؟؟با توجه به نوع بیماری؟ ممنونم از پاسخگویی شما؟

اگر اختلال دوقطبی از نوع ۱ یا نوع ۲ همراه با اختلال عملکرد باشد یعنی بستری های مکرر داشته باشد، به درمان به صورت ضعیفی پاسخ دهد و همراه با علائم سایکوز باشد میتواند از کار افتاده شود. توجه داشته باشید که سابقه بیمه هم فاکتور مهمی است. اگر سابقه بیمه کمی داشته باشد به نتیجه نمی رسد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر