درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری روانی

 سلام خسته نباشید! پدرم 46 ساله است و در یک حادثه روانی شده و هیچ چیز را نمی فهمد ولی هشت سال سابقه بیمه تامین اجتماعی را دارد. چطوری می توانبم از بیمه برایش حقوق دریافت کنیم و حقوقش چقدر می شود؟ ممنونم راهنمایی کنید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بستگی دارد که بیماری روانی ایشان کدام بیماری باشد؟ اول بدانید که بابت این بیماری روانی باید بستری باشد. اگر سابقه بستری در بیمارستان داشته باشید باید درخواست از کار افتادگی به تامین اجتماعی بدهید. اگر درخواست از کار افتادگی شما به تامین اجتماعی با تایید کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی همراه باشد مستمری ازکارافتادگی که معادل حداقل حقوق سالیانه بازنشستگان تامین اجتماعی می باشد به شما تعلق میگیرد .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر