محاسبه حقوق بیمه روستاییان و عشایر

 سلام وقت بخیر! سوالم این بود که ازسن۳۰سالگی به عضویت بیمه روستایی در سطح یک قرار گرفتم. آیا با۳۰سال پرداخت حق بیمه در همین سطح حقوق بعد۳۰ سال نسبت به سطح ۸ کمتر است. یا چون ۳۰سال پرداخت کردم سطح تاثیری ندارد و اگر اینطور نیست چجوری نسبت به سطوح بالاتر اقدام کنم؟سوال دیگرم این بود که آیا ۲سال آخر در سطح پرداختی میزان حقوق تاثیر دارد؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین؟

در پاسخ سوال شما باید بگویم که تاثیر دارد و ربطی به سال‌های پرداخت آن ندارد که بیشترین عمر را در همان سطح پرداختی که پرداخت می کنیم می گیرید و اینکه الان نمی توانید به سطوح بالاتر اقدام کنید مگر این که مابه‌التفاوت آن را به بیمه روستاییان پرداخت کنید که معمولاً موافقت نمی کند. در بیمه روستاییان نمی توان در دو سال آخر حق بیمه را افزایش داد و اصلاً محاسبه حقوق بر اساس دو سال آخر می باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر