محاسبه حقوق بیمه روستاییان و عشایر

 سلام وقت بخیر! سوالم این بود که ازسن۳۰سالگی به عضویت بیمه روستایی در سطح یک قرار گرفتم. آیا با۳۰سال پرداخت حق بیمه در همین سطح حقوق بعد۳۰ سال نسبت به سطح ۸ کمتر است. یا چون ۳۰سال پرداخت کردم سطح تاثیری ندارد و اگر اینطور نیست چجوری نسبت به سطوح بالاتر اقدام کنم؟سوال دیگرم این بود که آیا ۲سال آخر در سطح پرداختی میزان حقوق تاثیر دارد؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین؟

در پاسخ سوال شما باید بگویم که تاثیر دارد و ربطی به سال‌های پرداخت آن ندارد که بیشترین عمر را در همان سطح پرداختی که پرداخت می کنیم می گیرید و اینکه الان نمی توانید به سطوح بالاتر اقدام کنید مگر این که مابه‌التفاوت آن را به بیمه روستاییان پرداخت کنید که معمولاً موافقت نمی کند. در بیمه روستاییان نمی توان در دو سال آخر حق بیمه را افزایش داد و اصلاً محاسبه حقوق بر اساس دو سال آخر می باشد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر