شکایت برای دریافت عیدی کارگری

 با سلام!  بنده از سال 96 در یک ارگان دولتی وابسته به وزارت دفاع به عنوان نیروی پروژه ای کار کردم. (لازم به ذکر است تنها اسم ما به عنوان پروژه ای بود و ما می بایست کل ساعت عادی کار و حتی اضافه حضور داشته باشیم). در این چند سال حداقل حقوق وزارت کار پرداخت شده و بیمه تامین اجتماعی بودم. اما برای پرداخت عیدی هرساله عنوان میکردن شما کارمندی و عیدی کارمندی دولت میدادن و عیدی کارگری به ما نمی دادند.  آیا امکان شکایت بابت این موضوع وجود دارد؟ لازم به ذکر است سال های پیش شکایت مشابه شده و سازمان مجبور به پرداخت عیدی کارگری شده؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله به سادگی می توانید در این زمینه شکایت کنید و به راحتی به نتیجه می‌رسید. کافی است فیش حقوقی و پرینت پرداختی های تان داشته باشید تا بتوانید شکایت تان را به سادگی انجام دهید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر