شکایت برای دریافت عیدی کارگری

 با سلام!  بنده از سال 96 در یک ارگان دولتی وابسته به وزارت دفاع به عنوان نیروی پروژه ای کار کردم. (لازم به ذکر است تنها اسم ما به عنوان پروژه ای بود و ما می بایست کل ساعت عادی کار و حتی اضافه حضور داشته باشیم). در این چند سال حداقل حقوق وزارت کار پرداخت شده و بیمه تامین اجتماعی بودم. اما برای پرداخت عیدی هرساله عنوان میکردن شما کارمندی و عیدی کارمندی دولت میدادن و عیدی کارگری به ما نمی دادند.  آیا امکان شکایت بابت این موضوع وجود دارد؟ لازم به ذکر است سال های پیش شکایت مشابه شده و سازمان مجبور به پرداخت عیدی کارگری شده؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله به سادگی می توانید در این زمینه شکایت کنید و به راحتی به نتیجه می‌رسید. کافی است فیش حقوقی و پرینت پرداختی های تان داشته باشید تا بتوانید شکایت تان را به سادگی انجام دهید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر