محاسبه دیه شکستگی استخوان حقه ای لگن راست

 بر اثر تصادف پای راست و لگن و پارگی آبراه از قسمت بالا ارش پارگی۲%، ارش شکستگی استخوان حقه ای لگن راست۸%،  ارش شکستگی پایک های چهارگانه لگن درمجموع۱۶%، ارش نقص عضوی به واسطه اختلال در دفع ادرار۱۵%دیه کامل می باشد. اینو زده پای راستم. پای راستم پلاتین گذاشتند. ساق کوچک و بزرگ شکسته بعد یک سال تشکیل پرونده دوربینه و۲سال استراحت پزشکی خود دکتر پزشک قانونی از کار افتادگی می زنند. آیا اسمی از پای راست اومده نامه که در پیام اول نوشتم دیروز دیه گفتند۲۵۷ میلیون؟  آیا این نرخ درست است؟  در مدت طول درمان عمل جراحی ابراه ناموفق ۳روز رفتم توی کما و پای چپم آسیب دیده براثر عفونت که پا از زانو به بالا پاره کردن بخاطر عفونت.  با تشکر راهنمای کنید به علت وضع مالی ابراه هنوز نتونستم عمل کنم ادرار حفره در زیر بیضه و از داخل بیضه عبور میکنه؟

 ظاهر ۴۱ درصد دیه برای شما تعیین شده است که ۴۱ درصد دیه معادل ۲۴۶ میلیون تومان میشود. اگر گفتند ۲۵۰ میلیون یعنی حدود ۴۳ درصد که حالا با توجه به دستاوردهای گفته احتمال شکستگی ساق پا کوچک و ساق بزرگ تان را نوشتند. به نظرم با توجه به اینکه طول درمان تمام شده است بعید می‌دانم بابت مشکلات بیضه و ادرار درصدی اضافه کنند و احتمال شکستگی پای تان را نیز تایید نشده است.در مجموع میتوانید به این اعتراض کنید و به نظر من اعتراض کنید تا پرونده به کمیسیون پزشکی پزشکی قانونی ارجاع شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر