شکایت برای دریافت دیه از شهرداری

 با سلام !خسته نباشید! من چند وقت پیش با موتور سیکلت خود در شیاری که شهرداری آن را کنده بود افتادم و  تصادف کردم و کارهای شکایتم را انجام دادم و کارشناس دادگستری گرفتم و جایی که تصادف کردم را مشاهده نموده و نظر خود را با مقصر شهرداری اعلام کرد. حال شهرداری اعتراض زده و کارشناسی سه نفره گرفته و هیات سه نفره نظر خود را ۵۰-۵۰اعلام کردند. خواستم بدانم ایا دیه به من تعلق می گیره یا خیر یا چقدر تعلق میگیره؟  مممونم اگر جواب سوالم را پاسخ دهید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که دیگه به شما تعلق می گیرد که البته هر میزان دیه اعلام شود ۵۰ درصد آن به شما تعلق میگیرد. اینکه چقدر دیه به شما تعلق می گیرد بستگی به میزان آسیبی دارد که به شما وارد شده است .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر