درخواست غرامت به علت عدم معاف شدن از خدمت سربازی

 با سلام ! وقت بخیر! . ببخشید من وبلاگ شما رو تو گوگل دیدم یه سوال داشتم؟ من سربازم و با معاف از رزمی رفتم خدمت بخاطر دیسک کمر قبل از اعزام مدارک و ام ار ای دادم. کمیسیون ولی معافم نکردند. بعد از چند ماه تو خدمت دیسکم میزنه به پا چپ و کلا بی حس و ضعیفش میکنه جوری که راه رفتن برام سخت شده است. همون ام آر آی رو که واسه کمیسیون گرفتم نشون دکتر ارتش دادم گفت: دیسکت نیاز به عمل داره باید همون اول معاف می شدی؟! بعد فشار تو خدمت باعث شد بدتر بشم پام الان مشکل داره،میتونم غرامت بگیرم؟

باسلام! نیروهای مسلح به شما غرامت نخواهند داد. می‌توانید بابت آسیبی که برای دیسک کمر ایجاد شده است، مدارک تان را به بیمه حوادث یگان خدمتی بدهید و به آن تا مراجعه کنید تا مبلغی به شما پرداخت شود. البته آن مبلغ عددی واقعی نخواهد مبلغی جزئی توضیح خواهد داد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر