درخواست غرامت به علت عدم معاف شدن از خدمت سربازی

 با سلام ! وقت بخیر! . ببخشید من وبلاگ شما رو تو گوگل دیدم یه سوال داشتم؟ من سربازم و با معاف از رزمی رفتم خدمت بخاطر دیسک کمر قبل از اعزام مدارک و ام ار ای دادم. کمیسیون ولی معافم نکردند. بعد از چند ماه تو خدمت دیسکم میزنه به پا چپ و کلا بی حس و ضعیفش میکنه جوری که راه رفتن برام سخت شده است. همون ام آر آی رو که واسه کمیسیون گرفتم نشون دکتر ارتش دادم گفت: دیسکت نیاز به عمل داره باید همون اول معاف می شدی؟! بعد فشار تو خدمت باعث شد بدتر بشم پام الان مشکل داره،میتونم غرامت بگیرم؟

باسلام! نیروهای مسلح به شما غرامت نخواهند داد. می‌توانید بابت آسیبی که برای دیسک کمر ایجاد شده است، مدارک تان را به بیمه حوادث یگان خدمتی بدهید و به آن تا مراجعه کنید تا مبلغی به شما پرداخت شود. البته آن مبلغ عددی واقعی نخواهد مبلغی جزئی توضیح خواهد داد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر