شکایت به دیوان عدالت اداری بابت حادثه ناشی از کار

 باسلام! آیا در موقع اختلاف با مسئول بازرسی امور فنی در مورد ثبت نوع بیماری و عدم تنظیم گزارشات مربوط به خود بازرس در زمان وقوع حادثه در رابطه با حوادث ناشی از کار در مشاغل خاص (رانندگان کامیون بین شهری) بخشنامه شماره ۱ مشترک فنی بیمه اجتماعی مصوبه سال۸۰/۰۸/۳۰ در مورد محل وقوع حادثه و محل زندگی و موسسه باربری و محل بارگیری چنانچه در مجاورت شعبه تامین اجتماعی بازرس باید از سازمان حمل ونقل و اورژانس پیگیری و استعلامات جهت احراز را انجام دهد! حال برای پیگیری این مورد بعد از تجدید نظر کمیسیون پزشکی کارافتادگی باید از طریق دیوان اقدام شود!؟اصلاً قابل پیگیری و یا نتیجه بخش میباشد!؟شما وکالت این موارد را می پذیرید!؟ تشکر از لطفتان؟

اگر از طریق تامین اجتماعی به جایی نرسید تنها راهی که داری شکایت به دیوان عدالت اداری معمولاً این موارد قابل پیگیری و به نتیجه رسیدن از طولانی زمان میبرد. ما این موارد را می پذیریم.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر