شکایت به دیوان عدالت اداری بابت حادثه ناشی از کار

 باسلام! آیا در موقع اختلاف با مسئول بازرسی امور فنی در مورد ثبت نوع بیماری و عدم تنظیم گزارشات مربوط به خود بازرس در زمان وقوع حادثه در رابطه با حوادث ناشی از کار در مشاغل خاص (رانندگان کامیون بین شهری) بخشنامه شماره ۱ مشترک فنی بیمه اجتماعی مصوبه سال۸۰/۰۸/۳۰ در مورد محل وقوع حادثه و محل زندگی و موسسه باربری و محل بارگیری چنانچه در مجاورت شعبه تامین اجتماعی بازرس باید از سازمان حمل ونقل و اورژانس پیگیری و استعلامات جهت احراز را انجام دهد! حال برای پیگیری این مورد بعد از تجدید نظر کمیسیون پزشکی کارافتادگی باید از طریق دیوان اقدام شود!؟اصلاً قابل پیگیری و یا نتیجه بخش میباشد!؟شما وکالت این موارد را می پذیرید!؟ تشکر از لطفتان؟

اگر از طریق تامین اجتماعی به جایی نرسید تنها راهی که داری شکایت به دیوان عدالت اداری معمولاً این موارد قابل پیگیری و به نتیجه رسیدن از طولانی زمان میبرد. ما این موارد را می پذیریم.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر