آیا برای مستاجر حق بیمه پرداخت کنم؟

 با سلام! من دارای پروانه کسب نانوایی بوده و مغازه رو اجاره دادم و مستاجر مغازه میخواد بیمه اش رو من رد کنم تا هزینه کمتری پرداخت کنه و هزینه آزاد براش سنگینه؟! من چه کار میتونم بکنم که هم بیمه نانوایی براش رد بشه و هم من از نظر قانونی درگیرش نشم؟

بهتر است این کار را انجام ندهید. اگر شما برای ایشان بیمه رد کنید ایشان بعدا می تواند از شما به اداره کار شکایت کنند و درخواست دریافت حقوق و مزایا کند. چون فقط کارفرما میتواند برای کارگر حق بیمه رد کند و ایشان کارگر شما نیست و مستاجر شما است به علاوه اینکه اگر به عنوان شاطر حق بیمه برای ایشان پرداخت شود سختی کار نیز به ایشان تعلق میگیرد و ایشان بابت این موضوع هم می تواند از شما شکایت کند. باید هزینه سختی کار ایشان را هم که مبلغ بالایی می شود به تامین اجتماعی پرداخت کنید به نظر من مطلق چنین کاری نکنید چون از نظر قانونی تا سال ها درگیر این موضوع خواهد بود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر