آیا برای مستاجر حق بیمه پرداخت کنم؟

 با سلام! من دارای پروانه کسب نانوایی بوده و مغازه رو اجاره دادم و مستاجر مغازه میخواد بیمه اش رو من رد کنم تا هزینه کمتری پرداخت کنه و هزینه آزاد براش سنگینه؟! من چه کار میتونم بکنم که هم بیمه نانوایی براش رد بشه و هم من از نظر قانونی درگیرش نشم؟

بهتر است این کار را انجام ندهید. اگر شما برای ایشان بیمه رد کنید ایشان بعدا می تواند از شما به اداره کار شکایت کنند و درخواست دریافت حقوق و مزایا کند. چون فقط کارفرما میتواند برای کارگر حق بیمه رد کند و ایشان کارگر شما نیست و مستاجر شما است به علاوه اینکه اگر به عنوان شاطر حق بیمه برای ایشان پرداخت شود سختی کار نیز به ایشان تعلق میگیرد و ایشان بابت این موضوع هم می تواند از شما شکایت کند. باید هزینه سختی کار ایشان را هم که مبلغ بالایی می شود به تامین اجتماعی پرداخت کنید به نظر من مطلق چنین کاری نکنید چون از نظر قانونی تا سال ها درگیر این موضوع خواهد بود.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر