شکایت برای مشاغل سخت و زیان آور

 با سلام ! همسر من حدود۲۹ سال است که در شهرداری رودهن مشغول بکار شد. اول نگهبان آتش نشانی بود. بعد چند سال به عنوان راننده آتش نشانی انجام وظیفه می کرد و چند سالی راننده پلیس ساختمان و چند سالی هم راننده غلتک و الان حدود۱۵سال یا بیشتر راننده ماشین زباله است ولی همش حکمش را زدند کارگر فضای سبز و هر چه اعتراض هم کرد تاثیری نداشت. حالا برای بازنشستگیش میخواد اقدام کنه آیا سختی وزیان آور کار به ایشون تعلق میگیره یا نه ؟

بابت سخت و زیان آور بودن به عنوان راننده آتش نشانی و به عنوان  راننده ماشین زباله به ایشان تعلق می گیرد. بنابراین برای این مشاغل باید به اداره کار شکایت کند و وقتی رای مثبت گرفتند و به تامین اجتماعی ببرند که احتمالا تامین اجتماعی قبول نمی کند و باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. به نظر من بهتر است از یک وکیل خبره در این زمینه استفاده کنید.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر