شکایت برای مشاغل سخت و زیان آور

 با سلام ! همسر من حدود۲۹ سال است که در شهرداری رودهن مشغول بکار شد. اول نگهبان آتش نشانی بود. بعد چند سال به عنوان راننده آتش نشانی انجام وظیفه می کرد و چند سالی راننده پلیس ساختمان و چند سالی هم راننده غلتک و الان حدود۱۵سال یا بیشتر راننده ماشین زباله است ولی همش حکمش را زدند کارگر فضای سبز و هر چه اعتراض هم کرد تاثیری نداشت. حالا برای بازنشستگیش میخواد اقدام کنه آیا سختی وزیان آور کار به ایشون تعلق میگیره یا نه ؟

بابت سخت و زیان آور بودن به عنوان راننده آتش نشانی و به عنوان  راننده ماشین زباله به ایشان تعلق می گیرد. بنابراین برای این مشاغل باید به اداره کار شکایت کند و وقتی رای مثبت گرفتند و به تامین اجتماعی ببرند که احتمالا تامین اجتماعی قبول نمی کند و باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنید. به نظر من بهتر است از یک وکیل خبره در این زمینه استفاده کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر