درخواست ازکارافتادگی با توجه به جانباز بودن

 با سلام وتشکر! در سال 98 همسرم با راهنمایی کارمندان مستمری تامین اجتماعی مبنی بر اینکه میتواند با توجه جانباز است 23 سال سابقه پرداخت حق بیمه و سن 50 سال بازنشسته شود اقدام کرد. حکم بازنشستگی اش تایید شد ولی متاسفانه خودشون لغوش کردند و گفتند قانون عوض شده است. لطفا راهنمایی کنید؟ در ضمن ایشان در کارت پایان خدمت 27 ماه جبهه وظیفه دارد. راننده کامیون خویش فرما، 26 سال سابقه ی پرداخت حق بیمه، دارنده کارت ایثار و جانباز 15 درصد میباشد .تشخیص پزشک افت عملکرد با توجه به نوار مغز؟

متاسفانه قانون عوض شده است و دیگر باید یا ۳۰ سال سابقه را داشته باشد یا ۶۰ سال سن داشته باشد. متاسفانه برای بیمه های خویش فرما جانبازی تاثیری در سن بازنشستگی ندارد. بهترین کار این است که درخواست از کار افتادگی دهد تا در صورت از کار افتادگی با توجه به سابقه بازنشسته شود. احتمالا چون سابقه زیادی دارد و جانباز هم هست از کار افتاده کلی می شود و می تواند حقوق بگیرد.


 در صورتیکه نیاز به مشاوره رایگان دارید یا می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . با شماره اعلام شده تماس نگیرید زیرا به علت زیادی تماس ها متاسفانه امکان پاسخگویی نداریم. قول می دهیم در سریعترین زمان ممکن پاسخ شما را بدهیم.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق ازکارافتادگی 1400

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

محاسبه دیه پارگی رباط صلیبی

دیه پارگی تاندون

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر