درخواست ازکارافتادگی با توجه به جانباز بودن

 با سلام وتشکر! در سال 98 همسرم با راهنمایی کارمندان مستمری تامین اجتماعی مبنی بر اینکه میتواند با توجه جانباز است 23 سال سابقه پرداخت حق بیمه و سن 50 سال بازنشسته شود اقدام کرد. حکم بازنشستگی اش تایید شد ولی متاسفانه خودشون لغوش کردند و گفتند قانون عوض شده است. لطفا راهنمایی کنید؟ در ضمن ایشان در کارت پایان خدمت 27 ماه جبهه وظیفه دارد. راننده کامیون خویش فرما، 26 سال سابقه ی پرداخت حق بیمه، دارنده کارت ایثار و جانباز 15 درصد میباشد .تشخیص پزشک افت عملکرد با توجه به نوار مغز؟

متاسفانه قانون عوض شده است و دیگر باید یا ۳۰ سال سابقه را داشته باشد یا ۶۰ سال سن داشته باشد. متاسفانه برای بیمه های خویش فرما جانبازی تاثیری در سن بازنشستگی ندارد. بهترین کار این است که درخواست از کار افتادگی دهد تا در صورت از کار افتادگی با توجه به سابقه بازنشسته شود. احتمالا چون سابقه زیادی دارد و جانباز هم هست از کار افتاده کلی می شود و می تواند حقوق بگیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر