ادامه بیمه پردازی به صورت خویش فرما در صندوق بازنشستگی کشوری

 ضمن تشکر سوالی داشتم! خواستم ببینم که مستخدم دولتی که بر اساس رای هیات تخلفات آموزش و پرورش بازخرید میشه آیا بیمه بیکاری شامل حالش میشه؟ دوم اینکه ضمن اینکه درخواست بازخریدی از سوی مستخدم ارائه نشده آیا مستخدم بازخرید شده میتواند تقاضای بازنشستگی با پرداخت حق بیمه با سابقه زیر 30 سال بدهد.کجا درخواست شود.ضمنا در صورت قبول وکالت جنابعالی هزینه وکالت چقدر میشود؟

در پاسخ به  جنابعالی باید بگویم که بیمه بیکاری شامل حال مستخدمان دولتی نمی شود چون که بیمه بیکاری برای افرادی تعلق می گیرد که مشمول قانون کار باشند و مستخدمان دولتی مشمول قانون کار نمی باشند. بله مستخدم بازخرید شده می تواند تقاضای بازنشستگی با پرداخت حق بیمه انجام دهد و این کار را باید سه ماه بعد از نامه ای که برای بازخرید به ایشان صادر شده است انجام دهد وگرنه دچار مشکل می شود.ما پرونده های اینچنینی را قبول می‌کنیم و حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه می‌شود که در پایان کار می‌گیریم فقط باید سریع اقدام کنید چون زمان محدودی برای این کار وجود دارد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر