درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری دو قطبی به تامین اجتماعی

 با سلام ! متاسفانه بعلت بیماری دوقطبی و افسردگی در بیمارستان اعصاب و روان بستری شدم با۱۸سال سابقه بیمه پردازی. پزشک مربوطه گواهی از کار افتادگی صادر کرده و از وخامت بیماری هم برایم گفته است. ولی وقتی خواستم از طریق بیمه پیگیر از کارافتادگی شوم گفتند بایستی حداقل ۲سال از شروع بیماری اعصاب و روان گذشته باشد و در سال آخر ۳ بار بستری داشته باشید. این در حالی است که من بیش از ۵سال هست از شدت این بیماری رنج میبرم ولی برای عواقب و تاثیرات اون روی خانواده از مراجعه به پزشک خودداری میکردم تا این اواخر که ۵ ماه پیش مراجعه نمودم. حال با توضیحاتی که خدمت شما داده شد جنابعالی حاضر به قبول زحمت وکالت بنده در این مورد هستید؟ اگر آری چند درصد احتمال موفق بودن پرونده وجود دارد؟ با تشکر فراوان از راهنمایی و اینکه وقت می گذارید؟

 با سلام! در ابتدا نام و نام خانوادگی خود را ذکر کنید. شروطی که بیمه گفته است  معنا ندارد ولی باید خاتمه درمان شما انجام شده باشد یعنی بستری شده باشید و به هر حال پزشکان بیمارستان وضعیت شما را ثابت تشخیص داده باشند و خاتمه درمان شما یا پیگیری منظم درمانی شما را اعلام کنند که نمیتوان دیگه برای شما کاری انجام داد. بهتر است سابقه بیمه تان را برای من بفرستید تا پیگیری کنم . همچنین بگویید آخرین شعبه بیمه پردازی شما کجا بوده است که البته در سابقه بیمه شما موجود است. بله ما وکالت در این زمینه را انجام می دهیم. احتمال  موفق بودن مان بیشتر از ۵۰ درصد است ولی اگر موفق نشویم وجهی از شما نمی گیریم البته با شما قراردادی امضا می‌کنیم که مبلغ مشخصی از شما میگیریم ولی در صورت موفق بودن و در پایان کار.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر