دیه شکستگی لگن و دیه شکستگی دست

 سلام وقت بخیر! مادرم ۶۹سال دارد و در تاریخ ۱۷خرداد ماه  تصادف کرده است. لگنش شکسته دستشم‌ شکسته دکتر تشخیص داد لگنش‌ و دستش احتیاج به پلاتین دارد.  قبل از اینکه بره اتاق عمل تشخیص داده شد که مادرم آنوریسم مغزی داره که بخاطر اون برای شکستگی دست و پاش هیچ اقدامی نکردند. بعد از ۳۷ روز به بیمارستان فیروزگر تهران ارجاع داده شد که آنژیوگرافی مغز انجام داد یه هفته در آی سی یو بستری شد قرار شد جراحی بشه که کنسل شد و به یک ماه بعد موکول شد. الان لگنش کج جوش خورده و دستشم‌ خوب نشده بعد از عمل سرش باید دوباره جراحی بشه و برای لگنش مفصل مصنوعی استفاده بشه با توجه به این توضیحات چقد دیه به مادرم تعلق میگیره؟

با سلام! برای لگن احتمالاً ۱۰ درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۶۰ میلیون تومان و برای دسته احتمالاً ۸ درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۴۸ میلیون تومان.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر