دیه شکستگی لگن و دیه شکستگی دست

 سلام وقت بخیر! مادرم ۶۹سال دارد و در تاریخ ۱۷خرداد ماه  تصادف کرده است. لگنش شکسته دستشم‌ شکسته دکتر تشخیص داد لگنش‌ و دستش احتیاج به پلاتین دارد.  قبل از اینکه بره اتاق عمل تشخیص داده شد که مادرم آنوریسم مغزی داره که بخاطر اون برای شکستگی دست و پاش هیچ اقدامی نکردند. بعد از ۳۷ روز به بیمارستان فیروزگر تهران ارجاع داده شد که آنژیوگرافی مغز انجام داد یه هفته در آی سی یو بستری شد قرار شد جراحی بشه که کنسل شد و به یک ماه بعد موکول شد. الان لگنش کج جوش خورده و دستشم‌ خوب نشده بعد از عمل سرش باید دوباره جراحی بشه و برای لگنش مفصل مصنوعی استفاده بشه با توجه به این توضیحات چقد دیه به مادرم تعلق میگیره؟

با سلام! برای لگن احتمالاً ۱۰ درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۶۰ میلیون تومان و برای دسته احتمالاً ۸ درصد دیه تعلق میگیرد معادل ۴۸ میلیون تومان.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر