در برابر شکایت افت قیمت چکار کنیم؟

 سلام خسته نباشید! من دوسال پیش با نیسان تصادف کردم. داشتم از کوچه رد میشدم یک پرشیا خلاف پارک کرده بود. میله در عقب نیسان باز شد و شیشه جلو با یک کف دست گوشه سقف در شاگرد ضربه دید. حالا بعد دوسال رفته شکایت کرده است برای افت قیمت! باید چیکار کنم؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که ایشان باید کروکی تصادف را داشته باشد یا اینکه شما قبول داشته باشید که این تصادف را کرده‌اید یا اینکه مدارکی داشته باشد که بعد از دو سال میتواند اثبات کند که تصادف با شما انجام شده است. یعنی اگر منکر این تصادف شوید یا میزان آسیب را قبول نداشته باشید اثبات این موضوع با ایشان است. اما اگر اثبات کند و شما با ایشان همکاری کنید باید افت قیمت را پرداخت کنید. شیشه افت قیمت ندارد ولی سقف افت قیمت ندارد و تنها کاری که می توانید بکنید این است که درخواست دهید افت قیمت آن به صورت قسطی پرداخت شود.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر