شکایت برای حق بیمه مشاغل سخت و زیان آور

 سلام و خسته نباشید! وقتتون بخیر! من از جهت سایت بیمه جو مزاحم میشم. میخواستم اگه میشه یه مشاوره کوچیک بابت یه مسئله بدید؟ 

بنده یک کارگر پرسکار هستم. بخشی که من درش مشغول به کار بودم سر و صدای بسیار زیاد و گوش خراشی داشت. همینطور آلاینده و خطر جانی کار با پرس های سنگین و ورق ها ی برنده و بسیار تیز آهن و آلومینیوم و... که بسیار تهدید آمیز برای سلامت فرد شاغل بود که الان بازنشسته شدم.

من در دو جا به طور پیوسته کار میکردم. کار کردم در محل کار اولم ۲۷سال و (۳سال ) می باشد. بعد از آنجا ترک کار کردم و سختی کار را گرفتم و هزینه ۴ درصد را خود کارفرما پرداخت کرد و بلافاصله در محل دیگری مشغول شدم. مدت کارکردم در محل کار دوم ام ۱۴سال بود که ۱۰ سال عنوان شغلیم پرسکار و ۴ سال کارگر ساده در لیست بیمه رد شده ام.

بابت ۱۰ سال پرسکاریم ۵ سال سختی مشاغل سخت و زیان آور گرفتم، هزینه ۴ درصد رو خودم《کارگر》پرداخت کردم و بازنشسته شدم. بعد به وزارت کار شکایت کردم و وزارت کار رای داد. از طریق دادگاه ۴ درصد را از کارفرما گرفتم.حالا کارفرما که زمان پس گرفتن  4 درصد توسط من 《کارگر》اعتراض زده بود الان رای آورده و وزارت کار میگه باید 4 درصد را به کارفرما برگردونی و اعتراض به رای دیوان بزنی. آیا پس از 20 ماه مستمری گرفتن 《از بیمه تامین اجتماعی》میشود رای را اجرایی کرد؟ در اینصورت تکلیف بازنشستگی من چیست؟

 سابقه مستمری بگیریم (از کارفرما ها) 35 سال میباشد. سابقه کارم در اصل به این صورت است. 3 سال سختی کار از شرکتی که قبلا کار میکردم + 27 سال کارگر + 5 سال سختی کار از شرکت آخری که به دیوان اعتراض زده ؟

سابقه شما در تامین اجتماعی که بدون مشکل می باشد و مستمری شما هم که بدون مشکل پرداخت خواهد شد اما در مورد این که برای من بسیار عجیب به نظر می‌رسد که چرا اداره کار چنین رایی داده است. به نظر من شما مبلغ پرداخت نکنید تا ایشان از طریق دادگاه شکایت کند. در این فاصله شما از یک کارشناس حقوقی خوب و یا یک وکیل خوب بخواهید برایتان یک دادخواست به دیوان عدالت اداری بنویسد. مطمئنا به نتیجه می رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر