بازنشستگی در شغل شاطری

 با سلام وخسته نباشید! من‌ شاطر‌ نانوایی‌ دوار‌ هستم‌. ۳۰سالمه‌! الان ۱۹سال و۹ماهه‌ بیمه یکسره‌ از شاطری‌ پرداخت‌ کردم. +۱۸ماه هم‌ خرید‌ خدمت‌ سربازی‌ گرفتم. الان باسابقه‌ ۲۱سال و‌۵‌ ماه‌ که در نانوایی‌ پدر مشغول‌ بکارهستم‌ میتوانم‌ بازنشسته بشوم. راستی در نانوایی‌ ما منو برادرم‌ ویک‌ کارگر‌دیگه‌ مشغول هستیم.ولی تو این سالها‌ فقط یک و نیم‌سال‌ منو‌ برادرم‌ بدون کارگر‌ کار کردیم لطفا راهنمایی بفرمائید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که آن یک و نیم سال برای حساب نمی‌شود چون کارگاه تا خانوادگی می شود و نمی توانید از مزایای مشاغل سخت و زیان آور استفاده کنید اگر بدون فاصله یک سال و نیمه مجموعه سوابق تان ۲۴ باشد می توانید استفاده کنید البته به شرطی که سربازی تا به دوران کارت چسبیده باشد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر