بازنشستگی در شغل شاطری

 با سلام وخسته نباشید! من‌ شاطر‌ نانوایی‌ دوار‌ هستم‌. ۳۰سالمه‌! الان ۱۹سال و۹ماهه‌ بیمه یکسره‌ از شاطری‌ پرداخت‌ کردم. +۱۸ماه هم‌ خرید‌ خدمت‌ سربازی‌ گرفتم. الان باسابقه‌ ۲۱سال و‌۵‌ ماه‌ که در نانوایی‌ پدر مشغول‌ بکارهستم‌ میتوانم‌ بازنشسته بشوم. راستی در نانوایی‌ ما منو برادرم‌ ویک‌ کارگر‌دیگه‌ مشغول هستیم.ولی تو این سالها‌ فقط یک و نیم‌سال‌ منو‌ برادرم‌ بدون کارگر‌ کار کردیم لطفا راهنمایی بفرمائید؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که آن یک و نیم سال برای حساب نمی‌شود چون کارگاه تا خانوادگی می شود و نمی توانید از مزایای مشاغل سخت و زیان آور استفاده کنید اگر بدون فاصله یک سال و نیمه مجموعه سوابق تان ۲۴ باشد می توانید استفاده کنید البته به شرطی که سربازی تا به دوران کارت چسبیده باشد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر