شکایت برای دریافت حق کشیک

 با سلام ! من نگهبان (مامور امور انتظامی یا گارد) رسمی گمرک هستم. شیوه ی کاری من بصورت ۲۴ساعت کار ۴۸ ساعت استراحت می باشد. از اول استخدامم یعنی از سال ۷۹تا ۸۴ بمن حق کشیک پرداخت کردند. ولی از سال ۸۵ تا سال ۹۵ حق کشیک را از روی فیش حقوقی ام برداشتند و هیچ نوع حق کشیک یا اضافه کاری بمن پرداخت نکردند. آیا شما می توانید وکالت منو جهت پس گرفتن ۱۰سال حق کشیکم به عهده بگیرید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بله می توانیم . باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم . قرارداد می بندیم و … میلیون تومان در پایان کار می گیریم . سرمان شلوغ است و بنابراین با تاخیر پاسخ می دهیم . اما توجه داشته باشید که شکایت به دیوان ممکن است برای تان در محیط کار ایجاد اشکال کند.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر