اعتراض به نظریه پزشکی قانونی

 سلام جناب وقتتان بخیر! ببخشید پدرم دو سال فوت کرده بر اثر درگیری هل دادن سکته مغزی میکنه و بعد 3 روز تو بیمارستان رشت فوت می کند. پزشک قانونی میزنه 10درصد متهمین مقصرند مابقی مشکل قلبی! الان قاضی موافقت کرده به کمیسیون پزشکی .میخواستم از شما کمک بگیرم میشه این 10 درصد افزایش داد خیلی ممنون؟! جناب این رای دادگاه شماره 51 و 52 جناب آقای وکیل نظر شما رومیدید قاضی بدوی میگه در خصوص خانم ...رای داده شده ولی شماره 51 که براتون فرستادم دیوان چه نظری داده  خیلی از شما ممنونم. شما نظر بدید اگر پرونده از طرف دیوان نقص شده باشد با شما قرارداد ببندیم برای وکالت پرونده ؟

باید به نظریه پزشکی قانونی اعتراض می کردید نه رای دادگاه . اصلا قصه تعیین علت فوت است . همین . ولی شما به رای دادگاه اعتراض کرده اید.

 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر