شکایت برای دریافت حقوق عقب افتاده از کارفرما

 سلام و تشکر از راهنمایی شما ؟  ظاهراً در مورد اول دادگاه ما فردا هفت شهریور ساعت ۸ و ۳۰ صبح است. در مورد دوم هم به جز قرارداد، پرینت حساب و لیست بیمه را میتوانم بدم خدمتتون. البته همانطور که گفتم ایشون دو دفتری بوده و امیدوارم بشه با لیست حقوق ثابت کرد این موضوع رو و کل مطالبات رو گرفت. کته بعدی اینه که خوشبختانه بیمه تیر که گفته بودم ۲ شهریور در سایت بیمه نشست. فعلا فقط مسئله تسویه حساب باقی مانده است. نکته آخر اینکه من در هر یک از دعوای ذکر شده حدود بیست میلیون قراره بگیرم و برام ده میلیون بابت هر یک سنگینه. اگر امکان تخفیف وجود داشته باشد ما از فردا کار رو شروع کنیم. جهت اطلاع شعبه ۲۰۲ دادگاه مفتح فردا قرار دارم ؟

احتمالا الان کار اول تان تمام شده است. در مورد کار دوم تان هم من معمولا پرونده ای نرفته ام که کلا 20 میلیون تومان باشد. با این حال مشکلی ندارم اگر مبلغ ادعای تان 20 میلیون تومان است،  می توان تخفیف داد.  می توانیم دادخواست تان را به اداره کار بنویسیم و جای شما هم در اداره کار برویم و دفاع کنیم. نهایتا اگر مبلغ ادعایی 20 میلیون تومان باشد می توانیم  … میلیون بگیریم و کار را تمام کنیم. البته باید وکالتنامه محضری بدهید برای ما تا بتوانیم برای تان در جلسه شرکت کنیم . در مجموع کارتان زیاد سخت نیست و می توان به نتیجه رسید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر