درخواست ازکارافتادگی به علت نابینایی چشم ها

 سلام! ببخشید من از سنندج مزاحم میشم. وکالت پرونده می توانید قبول کنید؟ من نزدیک شش سال بیمه رانندگی داشتم به علت یک حادثه چشم راستم را از دست دادم یعنی کلا نابینا دید ندارم . الان یه دوره رفتم واسه کمیسیون پزشکی رد شدم.  بار دوم اعتراض زدم که فعلا جوابش نیامده است. حالا گفتم اگه این بار هم رد شوم آیا می توانم شکایت داشته باشم با وکالت شما . واسه ازکارافتادگی درخواست دادم .الانم کارت هوشمند و کارت سلامتم را باطل کردند. بخدا همین طور ماندم بیکار ؟! نمیدانم چکار کنم ؟ 

اگر فقط مشکل تان نابینایی یک چشم است ازکارافتاده نمی شوید. نهایتا 33 درصد ازکارافتادگی می گیرید. باید مشکلات دیگری هم داشته باشید. سابقه بیمه تان هم کم است. ما اگر وکالت تان را بگیریم فقط می توانیم پرونده تان را کامل بفرستیم کمیسیون تا احتمال ازکارافتادگی تان بالا رود . با شما قرارداد میبندیم و هزینه مان را در پایان کار می گیریم.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر