درخواست افزایش درصد ازکارافتادگی

 سلام! خسته نباشید! ببخشید مزاحم میشم ؟ شماره شما را از گوگل برداشتم . یک سوال داشتم خدمتتان ؟ بنده ۲۰ سال پیش توی شرکت دچار نقص عضو شدم. دست راستم سه تا انگشتم هر کدوم دو بند و یه انگشتم سه بند و انگشت شستم قطع شد که پیوند زدند اما الان خشک و بی حس است و ناخن از وسط انگشت در آمده است .همان موقع چندین بار کمیسیون رفتم که ۶۰ درصد  کار افتادگی تعیین شد و الان جزئی میگیرم .حالا سوالم اینه آیا الان امکان درخواست کمیسیون هست و آیا احتمال تعیین کار افتادگی کلی هست؟ ضمنا حدود ۶ سال سابقه بیمه دارم که همان موقع دیگه ادامه ندادم و قطع شده است .ممنون میشم اگه جواب بدید و اگه به نظرتون جواب میده وکالتش رو قبول کنید .ساکن کرج هستم ؟

در پاسخ سوال شما بگویم که اگر سابقه بیمه تان را ادامه می دادید الان می توانستید از کار افتادگی کلی شوید و با توجه به عوارض مربوطه و اینکه ممکن است بیماری های دیگری هم برای تان درحد جزئی به وجود آمده باشد میشود با آن جمع کرد و از کار افتاده کلی شد ولی چون سابقه بیمه پردازی تان را ادامه نداده اید دیگر کاری نمی‌توان کرد.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر