درخواست ازکارافتادگی به علت شکستگی مهره کمر

 وقت بخیر! بنده نیروی قراردادی سپاه خوزستان هستم که بیمه ما از طریق سازمان تامین اجتماعی پرداخت میشه . چند وقت پیش در حین کار بودم. من از یک ارتفاعی به زمین میخورم و مهرهای کمرم آسیب میبینه و از پزشکان متعددی برای درمان کمک خواستم که حدود ۹۰ درصد از پزشکان تردید در عمل را داشتند و می گفتند که نوع شکستگی مهره کمر شما یه جوری هست که عمل بسیار با ریسک بالا صورت می‌پذیرد و امکان فلج شدن خیلی بالاست و گواهی این پزشکان هم موجوده . سابقه بیمه بنده هم حدود ۹ ساله که هم نیروی انسانی سپاه حاضر به همکاری است و گفته هر نوع نامه ای که نیاز باشه برای تایید به شما میدم . و از پزشک قانونی هم با توجه به عکس MRI گفتند حدود ۴۰ درصد از کار افتادگی ما میتوانیم بریتان تایید کنیم .  میخواستم بدونم میتونید برام در کمیسیون پزشکی ازم دفاع کنید ؟ تشکر از لطف و محبتتان ؟

ما در خوزستان نیرو نداریم ولی می توانیم پرونده تان را به گونه ای ارسال نماییم که انشاء الله در کمیسیون خوزستان به نتیجه برسید.


 در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید از طریق شماره واتساپ 09333644122 برای ما پیام متنی یا صوتی بگذارید . ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

حقوق ازکارافتادگی 1400

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

دیه شکستگی بینی در سال 1400

حقوق منشی در سال 1400

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر