شکایت بابت سختی کار به دیوان عدالت اداری

 سلام! من در یک نانوایی که دو عمو هایم و پدرم شریک هستند شراکت نامه محضری دارد ندارم که در اتحادیه پدر بیمه نیز هست ۲۳سالکار کرد و وکالت اقدام به بازنشستگی کردم. گفتند سختی کاربران و همچنین به به چه دلیل جون کارگاه خانوادگی به شما تعلق نمی‌گیرد در صورتی که تا سال ۱۴۰۰تمام و کمال مزایای بیمه غیر خانوادگی بوده است. اما از سال 1400 به بعد خانوادگی شده است. کی حالا بنده به دیوان شکایت کنم امیدی هست ؟

بابت سالهایی که کارگاه نام خانوادگی نبوده است می توانید به کار بگیرید و توجه داشته باشید که در چنین مواردی باید کسی غیر از پدرتان و عموی تان  در کارگاه کار کرده باشد و حق بیمه پرداخت کرده باشد .اگر چنین شرایطی دارید حتما به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم در غیر این صورت به جایی نمی رسید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر