درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اختلال دوقطبی

 سلام! مدت ۱۵ تا ۲۰ میباشد که دو قطبی شده ام و در حال حاضر نیز مدت ۲۰ ماه مداوم بیمه از طرف شرکت شده ام ولی متاسفانه به دلیل اشتباهات مکرر و مشکلات عدیده دیگر نمی توانم کار را به درستی انجام دهم لذا مرتبا در ۵یا ۶ سال اخیر عذر مرا به دلیل فوق میخواهند و بیکار از تاریخ ۳۰ آبان بعلت عدم نیاز بیکار میشوم. آیا میتوانم از کار افتادگی بگیرم؟ تا کنون نیز ۲ یا ۳ بار در بیمارستان بستری شده ام لطفا کمکم کنید؟ 

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که بابت از کار افتادگی به علت بیماری دو قطبی اولین نکته ای که مهم است این است که سابقه بیمه زیادی داشته باشید. به نظر می رسد که سابقه بیمه شما کم باشد و ظاهراً به دو سال نمی رسد .در رابطه با اختلال دو قطبی به غیر از سابقه باید اختلال عملکرد هم داشته باشید یعنی اینکه بستری های مکرر در بیمارستان داشته باشید و پاسخی که به درمان داده میشود ضعیف باشد و همچنین علائم سایکوز داشته باشید که به نظر نمی رسد که شما بتوانید از کار افتادگی کلی از کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی بگیرید .


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر