درخواست بیمه شدن دو فرزند توسط قیم

 سلام! لطفا وقت مشاوره حضوری بدهید. مشکل من در  رابطه با بیمه کردن ۲ دخترم می باشد که قیم آنها هستم.  نیاز به توضیحات حضوری دارد.  هم تامین اجتماعی و هم نیروهای مسلح آنها را بیمه نمی کند.  من خودم بازنشسته نیروهای مسلح هستم و پدرشان فقط ۱۸ ماه بیمه تامین اجتماعی داشته و الان فوت شده است؟ 

الان واقعا وقت هایمان طولانی است. چرا بیمه نمی شوند. بعید است مشکل خاصی داشته باشند به خصوص از طرف بیمه نیروهای مسلح . در صورتی که پدر فوت شده باشند و بابت حقوق و مزایای آنها از طریق تامین اجتماعی اقدامی صورت نداده باشید می توانید از طریق نیروهای مسلح اقدام کنید در غیر اینصورت همه مسائل از جمله مشکلات بیمه‌ای بر عهده تامین اجتماعی می باشد. البته سابقه بیمه همسرتان و این که در زمان فوت بیمه داشته اند یا نه نیز در این وضعیت بسیار مهم است.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر