محاسبه حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال 1401

 سلام! وقت شما بخیر! من کارمند بازنشسته معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی هستم و سال خرداد ۱۳۹۹  بازنشسته شدم و بیمه ی من هم تامین اجتماعی است. دریافتی من بعد از بازنشستگی شش میلیون تومان است. الان متوجه شدم نسبت به بازنشستگان همکارم دریافتی من خیلی کم است. میتوانید در این مورد به من کمک کنید؟ ممنونم؟ حقوق من به اندازه ی حقوق مستمری بگیرانی است که یا تحت تکفل بوده اند و یا خودشان ماهانه مبلغی بیمه پرداخت کرده اند ولی من خودم شاغل بودم و سی سال خدمت کردم و بعد از سی سال بازنشست شدم قطعا باید دریافتی من فرق بکند؟ 

حقوق شما بر اساس میانگین  دستمزدی که در دو سال آخر داشت حساب شده است و احتمالاً همکارانتان در دو سال آخر اضافه کار بیشتر و یا دریافتی های بیشتری داشته اند تا مستمری آنها بیشتر شده است تنها چیزی که به نظر می رسد همین است. البته کیم برای من هم عجیب است چون به عنوان یک کارمند حقوق حداقلی میگیرید یعنی کسانی که با ۲۰ سال سابقه و با بیمه های خویش فرما هم بازنشست شده اند تقریباً همین مبلغ را می گیرند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر