درخواست ازکارافتادگی به علت سرطان کلیه و نفرکتومی

 سلام خسته نباشید استاد! بنده ۱۲ سال بیمه تامین اجتماعی دارم و سابقه تا سال۹۳ هست ولی در سال ۹۷ سرطان کلیه گرفتم و مجبور به نفرکتومی شد و کلیه را تخلیه کردم و امسال متاستاز داد و از دو لایه پای سمت چپ و نخاع تومور بدخیم پیدا کردم و هر دو را بعمل جراحی سنگین و پلاتین گذاری داشتیم و الان شیمی  درمانی ورودی تراپی میشوم و مادر به راه رفتن نیستم. فقط کمی باور و تزریق روزانه مورفین زندگی میکنم و دارای ۲ فرزند و همسر هستم. کاری ندارم و درآمدی ندارم. آیا بنده با این وضعیت می‌توانم از کار افتاده بشوم؟ لطفا کمکم کنید؟

سابقه تان مشکل دارد و شما فقط میتوانید از بخشنامه ۱۹.۱ تامین اجتماعی استفاده کنید یعنی درخواست از کار افتادگی دهید و در صورتی که از کار افتاده شوید فقط بر اساس ۱۲ سال سابقه بیمه تان حقوق میگیرید. آخرین سابقه تان مربوط به سال ۹۳ بوده است و مبلغ بسیار ناچیز می شود.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر