محاسبه دیه راننده مقصر حادثه

 با سلام وعرض ادب! بنده حدود خرداد۱۴۰۰ با ماشین خودم تو جاده تصادف کردیم که مقصر هم بودم. خودم و دو بچه کوچکم  جراحت جزئی داشتیم ولی خانم و پسر بزرگم شدیدا از ناحیه سر و صورت آسیب دیدند که طول درمان دقیقا یک سال داشتند. پرونده پس از تکمیل نظریات پزشک قانونی به دادسرا و اکنون  دادگاه است و با توجه به شدت جراحات میخواستم بدانم چقدر دیه به هرکدام باید پرداخت شود که اگر رای پایین صادر شد حداقل با وکیل برم دنبال حقوق خودمان.  متشکرم.عکس و نظرات پزشکی راهم دارم؟

میزان دیه تان بستگی به نظریه پزشکی قانونی دارد. حالا ممکن است به نظریه پزشکی قانونی معترض باشید که باید مدارک درمانی ارائه کنید. مطابق با نظریه پزشکی قانونی باید دیه به نرخ روز پرداخت شود به غیر از دیه راننده مقصر حادثه که براساس دیه همان سال حادثه پرداخت می شود. هر نوع زخم با توجه به عمق آن و هر نوع شکستگی با توجه به نوع استخوان دیه مشخصی دارد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر