وکیل خوب برای شکایت دیه

 با سلام! وقت بخیر! میخواستم یک لطفی کنید و وکالت من را قبول نمایید. من خیلی به کمک و راهنمایی شما وکیل محترم و دلسوز بیمه جو نیاز دارم. می خواهم توی این چندتا مورد کمکم کنید چون واقعا زندگی برایم سخت شده و از لحاظ مالی و روحی خیلی دارم عذاب میکشم: 

۱-دریافت دیه نقص عضو از بیمه یا صندوق خسارات بدنی در اثر تصادف به‌ راننده مقر

2-  دریافت حقوق مستمری بازماندگان

من ۲ سال پیش تصادف کردم و توی این تصادف در حق من خیلی ظلم و نامردی شد. واقعا به ناحق من مقصر شدم و به ناروا و نامردی حکم برام بریده شد. اولا که اتوبوس توی پارک ممنوع پارک کرده اگه این اتوبوس اینجا پارک نمیکرد منم الان دستم اینجوری نقص عضو نمیشد. اتوبوس با پارتی بازی همه چی را به نفع خودش و ضرر من کرد؟ 

صحبت شما کمی ابهام دارد. آیا دیه به شما تعلق نگرفته است یا کمتر تعلق گرفته است. دوم اینکه آیا مقصر حادثه شما شده اید یا طرف مقابل یا ۵۰۵۰ شده است. دوم اینکه دریافت حقوق مستمری بازماندگان را بابت چه کسی می خواهید بگیرید یعنی پدر تان یا مادرتان در قید حیات نیستند که مستمری آنها را می‌خواهید بگیرید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر