درخواست حذف سابقه بیمه تامین اجتماعی

 سلام! زمانی که برای بیمه دخترانم به بیمه نیروهای مسلح مراجعه کردم گفتن توی سیستم پدر بچه ها کد بیمه تامین اجتماعی دارد و در زمان مراجعه به تامین اجتماعی گفتند فقط ۱۸ ماه بوده اونم ۲ سال قبل فوت پدرشان و شامل دفترچه بیمه نمی شود.  همین مورد را طی یک نامه از تامین اجتماعی به نیروهای مسلح خیابان سرهنگ سخایی بردم بازم دخترانم را بیمه و عائله من قرار ندادند گفتند امکان ندارد به دلیل کد بیمه که در سیستم وجود دارد.  حالا نه بیمه تامین اجتماعی هستند و نه نیروهای مسلح   و نه مستمری دارند  یعنی بعد از فوت من دختران من که ۱۰ ساله و ۱۵ ساله هستن هیچ درآمدی ندارند. اگر راه حلی دارید بفرمایید؟

تنها راهی که دارید این است که  اداره کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در خیابان آزادی مراجعه کنید و درخواست ابطال سوابق بیمه همسرتان را بکنید. اگر بیمه ایشان مربوط به بیمه سربازی نباشد و توسط خودشان و یا کارفرما برای ایشان پرداخت شده باشد امکان حذف سابقه وجود دارد. بعد از حذف بیمه، به بیمه نیروهای مسلح مراجعه کنید تا ایشان تحت تکفل شما در آیند. توجه داشته باشید که شما باید آنها را بیمه نیروهای مسلح کنیم زیرا با توجه به سابقه کار همسرتان در بیمه تامین اجتماعی حتی اگر کار تامین اجتماعی آنها درست شود حقوق ناچیزی به آنها تعلق می گیرد.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر