آیا دیه ازکارافتادگی پرداخت می شود؟

 با سلام وعرض ادب جناب وکیل! من فامیل شما را نمیدانم. لطفا پاسخ تقریبی این سوالات را بفرمایید و اینکه پرونده من ۶درصد مانده و تقریبا بسته شده اما پزشکی قانونی گفت با جراحات و آسیب های بعدی نامه به دادگاه میدیم دوباره به جریان بیفته که از بیمه کوثر سوال کردم گفت هر زمان نامه از پزشکی قانونی آوردی بیا تادیه را پرداخت کنیم و میخواهم بدانم این بیماری‌ها نقص عضو و ازکارافتادگی هم دارد؟

 حدودا ۸ مورد اصلی بروز کرده و من در کمیسیون تنها نباید باشم چون متل اول حقم را میخورند. اگر شما وقت دارین این پرونده را قبول کنید و سرنرخ کنار می آیم مشکلی نیست. فقط من حقم را بطور کامل میخواهم بگیرم اگه حقم روبان خیلی میشه و در ضمن غرامت هم دارد؟  میخواهم وکیل از تمام حقم دفاع کنه چون من دیگه با لگن شکسته و پای جوشی و مریضی روانی نمی توانم کار کنم .امیدم به خدا و خدا و همین مقدار پول است والا باید کرد تو بهزیستی زندگی کنم. پدر و مادر که رفتند، برادرانم مثل گرگ  ورودبه هستند. منتظرند چی بشه بعدش خودم روناک میکنند؟! خلاصه مثل برادر بزرگتر وکالت را به عهده بگیرید ضرر نمیکنید.منتظر خبرتان هستم و یک جگه بندی بفرمایید: من بیماری پارکینسون و اختلالات دوقطبی هم دارم؟!  با مدرک بستری ابن سینا که نگاه به برش شما میکنه چون میگن دیه سنگینی دارد و ازکارافتادگی شامل میشوم. من از شما میخواهم جواب این متن را بدهید  تا تماس بگیرم مفصل صحبت کنیم یا حق ممنون؟

شما اگر بیمه تامین اجتماعی داشته باشید می توانید برای ازکارافتادگی اقدام کنید وگرنه ما در قوانین دیه چیزی به نام ازکارافتادگی نداریم. الان وکیل برای کجا می خواهید ؟ برای پزشکی قانونی و یا برای دادگاه و یا برای جای دیگر.دقیق بگویید تا ببینم می توان کاری کرد.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

حقوق ازکارافتادگی 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

ثبت نام بیمه کارگران ساختمانی در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر