شکایت به اداره کار بدون داشتن مدارک کافی

 سلام وقت بخیر! من مغازه نانوایی دارم. در سال ۱۳۹۷ یه کارگر داشتم چند روزی که از ورودش به مغازه گذشت بازرس بیمه اومد. برای رد کردن  گزارش بازرسی. من اونجا نبودم. این کارگر از نبودن من سوء استفاده کرد وبه بازرس گفته بود که من از دوماه قبل اینجا کار میکنم. بازرس هم تو گزارش نوشت و بیمه من را جریمه کرد. من هم جریمه را دادم. به او گفتم چرا این کارا کردی. گفت چون میخواستم برم سربازی بیمه داشته باشم. بعد یک ماه کار کردنش رفت من هم همان یک ماه برایش بیمه رد کردم. الان بعد از چند سال رفته شکایت کرده من دوسال اونجا کار کردم میخواستم ببینم چیکار باید بکنم تشکر؟

در پاسخ به سوال شما باید بگویم که شما نیازی نیست کار خاصی انجام بدهید ایشان باید مدارکی ارائه کند که دو سال برای شما کار کرده است. معمولا مدارک شامل  پرینت حساب میشود که به حساب ایشان حقوق پرداخت کرده اید یا شامل قراردادهای می‌شود که با ایشان بسته اید و یا حق بیمه ای می شود که برایشان پرداخت کرده اید. اگر هیچکدام از این موارد را نداشته باشند به جایی نمی رسند.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر