افزایش حقوق متعارف و غیرمتعارف در تامین اجتماعی

 سلام علیکم! شب شما بخیر! بزرگوار جسارتا ممنون میشم به سوال بنده پاسخ دهید؟ افزایش متعارف حقوق چقدره؟ و چند ماه یکبار میشه حقوق رو افزایش داد؟مدیر یکی از کارگزاریها به من گفت ۶ ماه یکبار میشه افزایش داد. اگر بنده سال ۹۹ ، حدود ۱۵ میلیون برای خودم حقوق رد کرده باشم و سال ۱۴۰۰ هم ۲۱ میلیون رد کرده باشم. مهر امسال دوباره می توانم افزایش حقوق داشته باشم؟ آیا این افزایش متعارف است یا غیرمتعارف؟

نه نمی توانید . البته بستگی به زمان بازنشستگی تان دارد.  اما اگر زمان بازنشستگی تان نزدیکی است، تامین اجتماعی به هیچ وجه افزایش حقوق را در مهرماه قبول نمی کند و شما نمی توانید افزایش حقوق داشته باشید. اگر هم داشته باشید در هنگام محاسبه مستمری بازنشستگی برای تان به هیچ وجه از حساب نمی کند.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر