درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری میگرن

 سلام! بنده حدود 20 سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم  و بیش از 15 سال است که  بیماری سردرد شدید یا میگرن دارم طوری که در سال بیش از 30 الی 40 روز نمی توانم سرکار بروم و در این سالها استعلاجی هایم بخاطر میگرن ثبت شده و مابقی به صورت مرخصی بدون حقوق می باشد و توسط اداره تایید می شود و تحت نظر  بسیاری از پزشکان مغز و اعصاب،اعصاب و روان و ... بوده ام و هیچ نتیجه بهبودی نداشته ام. آیا جهت  از کار افتادگی  می توانم دنبال کنم؟ تشکر از راهنمایی؟

درخواست میتوانید بدهید. معمولا بابت میگرن کسی را از کارافتاده کلی نمی کنند.  البته سابقه بیمه تان خوب است و این یک پوئن می باشد ولی احتمال ازکارافتادگی تان زیاد نیست.

در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر