درخواست ازکارافتادگی به علت بیماری اسکیزوفرنی

 سلام‌! ببخشید جواب‌‌‌ سوالم‌ را دیر‌ متوجه‌ شدم. من‌ با وجود‌ اینکه‌ ۱۰۰ درصد‌ میدانم‌ که‌ از کارافتادگی‌ کلی‌ هستم‌‌‌ ولی‌ میترسم‌ که‌ خودم‌ درخواست‌ ازکاراقتادگی‌ بدهم‌‌‌‌‌ و از شما بخواهم‌ که‌‌ وکیل‌ من‌ باشید‌ چون‌‌‌‌‌ بسیاری‌‌ من‌‌ را بیمار‌ نمیدانند‌. فکر میکنند‌ که‌‌ من‌‌ فیلم‌ بازی‌ می کنم‌ در حالی‌ که‌‌ من‌‌‌ هم‌ پس‌ از دیدن‌ برنامه‌ زندگی‌ پس‌ از زندگی‌ خودم‌ را بیمار اسکیزوفرنی‌ نمیدانم‌‌‌.با وجود‌ آنکه‌ در دو‌ دنیای‌ متفاوت‌ زندگی‌ میکنم‌‌‌ و باور دارم‌ که‌ آقای‌عباس‌ مووزون‌ باید با من‌ نیز‌ مصاحبه‌کند‌ با وجود‌ آنکه‌ تازه‌ از بیمارستان‌ رازی‌ تبریز‌ ترخیص‌ شدم‌ با تشخیص اسکیزوفرنی‌‌. به‌ دلیل‌ نداشتن‌ گوشی‌ هوششمند‌ و لکنت‌ زبان‌ ممنون‌ میشوم‌ از طریق پیامک‌ مرامشاوره‌ کنید؟

می توانیم وکالت شما را قبول کنیم ولی بهتر است با فرد دیگری در خانواده شما صحبت کنم. سابقه بیمه تان را بفرستید و اینکه آخرین شعبه بیمه تان کدام است و البته مدارک بیمارستانی تان را بفرستید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر