درخواست ازکارافتادگی به علت مشکلات قلبی

 با سلام وعرض ادب واحترام! … هستم ساکن کرج مزاحم اوقات نشم و بی مقدمه خدمتتون عرض کنم. سکته قلبی شدید کردم در حدود ۸ ماه پیش .الان ۱۵سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم و برای ازکارافتادگی اقدام کردم. بعد از کلی ازکارافتادگی که شما بهتر خبر دارید مدارک جور کردن تمام مدارک کامل از کارفرما گرفته تا دکتر بیمارستان قلب تهران که گواهی ازکارافتادگی برام بزنه سرتون رو درد نیارم به کمیسیون ارجاع داده و درصد۶۶را نگرفتم و درصد ۴۵ تا ۵۵ که از کارافتادگی جزئی فکر کنم باشه و اعتراض زدم . منتظر تاریخ کمیسیون دوم هستم. نمی دانم چکار کنم؟ میخواستم از شما راهنمایی یا مشاوره و یا قبول پرونده تا نتیجه یا هر فرمایشی که صلاح بدانید انجام بدهم. در صورت موافقت منتظر تماس شما هستم. لطف فرمایید ومحبت کرده اظهارنظری بفرمایید؟ استاد جواب کمیسیون که برایم آمده خدمتتون ارسال کردم. بازم به هر جهت که مزاحم اوقات وقتتون شدم عذرخواهی میکنم.یاعلی ؟

با این ای اف در در کمیسیون تجدیدنظر از کار افتاده کلی نمی‌شوید. شما یا باید وضعیت قلب تان از این بدتر باشد و یا اینکه بیماری دیگری مربوط به یکی از اعضای دیگر بدن داشته باشید تا بتوانید از کار افتاده کلی شوید. با این شرایط در کمیسیون  تجدید نظر رای نمی آورید و باید مجدداً در سری بعد از کمیسیون بدوی شروع کنید.


در صورتیکه می خواهید وکالت پرونده تان را به ما بسپارید و یا با ما در زمینه بیمه مشاوره نمایید می توانید از طریق لینک زیر در پیام رسان ایتا با ما تماس بگیرید. ما پرونده شما را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهیم و در پایان کار و به نتیجه رسیدن پرونده با ارزان ترین مبلغ ممکن از شما هزینه دریافت می کنیم. در صورت به نتیجه نرسیدن پولی نمی گیریم. بنابراین با خیال راحت پرونده تان را به ما بسپارید.

پست‌های معروف از این وبلاگ

پرداخت هزینه عینک توسط تامین اجتماعی

پیگیری کد رهگیری مشاغل سخت و زیان آور با استفاده از شماره ملی

بیماری هایی که شامل ازکارافتادگی می شود؟

حقوق ازکارافتادگی 1400

حقوق بازنشستگی بیمه روستاییان و عشایر چقدر است ؟

هدیه تولد نوزاد تامین اجتماعی در سال 1400

پیگیری اینترنتی ازکارافتادگی در کمیسیون پزشکی تامین اجتماعی

پایه حقوق وزارت کار برای دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس و دکترا در سال 1401 چقدر است ؟

محاسبه دیه قطع بند انگشت به نرخ سال 1400

مبلغ کمک هزینه عینک در سال 1401

دسته بندی موضوعات

نمایش بیشتر